به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  در این مطلب از یخچال اسنوا گالری برای شما گفته‌ایم. چه ویژگی‌هایی دارد و آیا این محصول مناسب شماست و ارزش خرید دارد یا خیر. با اصیل بخرید بمانید برای اکثر افراد، خرید یخچال با پرسیدن و تحقیق در مورد ظرفیت و ویژگی‌های فنی آن شروع می‌شود، اما نکته مهم بعدی چیزی نیست جز : طراحی یخچال! زمانی که در انتخاب یک برند خوب و قابل اعتماد احساس راحتی می‌کنیم، سراغ بررسی ویژگی‌های ظاهری و طراحی محصول می‌رویم. در مورد وسیله‌ای مانند یخچال، بسیار مهم است که تقسیم‌بندی‌ها، طراحی درب و قسمت‌های مختلف اساسی و کاربردی باشد. این همان چیزی است که برند اسنووا به آن توجه ویژه‌ای دارد. یخچال گالری اسنوا حاصل این طرز تفکر اسنوا است.

  طراحی زیبا و کاربردی یخچال اسنوا گالری

  بسیاری از خریداران در فرآیند خرید محصولاتی مانند لوازم خانگی به ابعاد فنی توجه بیشتری دارند. برخی فقط به‌دنبال ظاهر هستند و حاضرند هر هزینه‌ای را بپردازند تا محصولی را که از نظر ظاهری بیشتر به آن‌ها می‌آید، بپردازند و حتی ممکن است کاربرد‌ها و نکات فنی را نادیده بگیرند. در هر صورت اگر قصد خرید یخچال دارید، مدل یخچال اسنوا گالری انتخاب خوب و رضایت‌بخشی برای شماست. این مدل از یخچال اسنوا هم از نظر فنی قوی است و هم از نظر زیبایی و طراحی کاربردی. بگذارید به شما بگوییم وقتی از طراحی جذاب و مناسب صحبت می‌کنیم دقیقا منظورمان چیست.

  یخچال ایر گالری دارای تمامی مواد غذایی می‌باشد

  همانطور که می‌دانید مدل‌های متنوعی از برند‌های مختلف یخچال در بازار وجود دارد، اما واقعیت این است که یک نکته مهم در طراحی اکثر این یخچال‌ها مغفول مانده است و آن تقسیم‌بندی مناسب برای هر دسته از مواد غذایی است! حتما تا‌به‌حال تصاویر کلیشه‌ای از مرغ، تخم مرغ، کیک و... را در قفسه‌های یخچال دیده‌اید. تصاویری که قرار است راهنمای چیدمان باشد. این عکس‌ها در قسمت‌های مختلف هر یخچال در بیشتر موارد راهنمایی کاربردی نیستند. در‌واقع برای اینکه یخچالی مرتب و مرتب داشته باشیم و همه مواد در جای مخصوص خود بنشینند، به طرح‌های دقیق‌تری نیاز است. هر نوع غذا مدت زمان ماندگاری و شرایط نگهداری خاص خود را دارد و شکل و ترکیب آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. همچنین نیاز است که بر اساس همه اینها و البته نیاز و دفعات دسترسی در قسمت‌های مختلف یخچال مستقر شوند.

  طراحان یخچال گالری با درک همه این موارد، تقسیم‌بندی یخچال را بهینه کرده‌اند : تقسیم خارجی و داخلی فضای یخچال؛ قسمت داخلی را به سه قسمت مختلف تقسیم کنید.

  منظور از تقسیم بیرونی و داخلی فضای یخچال چیست؟

  فرض کنید در یخچال را باز می‌کنید و با انبوهی از مواد غذایی روبرو می‌شوید. در این لحظه چه احساسی دارید؟ گیج نشدی؟ برای رفع این مشکل طراحان یخچال گالری اسنوا دو فضای بیرونی و داخلی را برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند. یعنی بر اساس ماهیت و تعداد دفعات استفاده می‌توانید مواد غذایی را در هر دو قسمت بیرونی و داخلی در یخچال قرار دهید. در فضای داخلی یخچال شاهد تقسیم‌بندی‌های مناسبی هستیم که نظم و دسترسی به مواد مختلف را ساده می‌کند. محصول گالری اسنوا دارای درب سومی است که باز می‌شود تا دسترسی به مجموعه‌ای از مواد غذایی را برای شما آسان‌تر کند. یعنی وقتی در سوم را باز می‌کنید به عمق یخچال دسترسی نخواهید داشت بلکه با قسمت‌هایی روبرو می‌شوید که می‌توانید موادی را که معمولا در طول روز زیاد استفاده می‌شود در آنجا قرار دهید. همین ویژگی است که اجازه نمی‌دهد مواد غذایی خام یا به‌طور‌کلی موادی که قرار نیست بارها در طول روز سراغشان بروید، با قفل شدن در یخچال خراب و متاثر شوند. قسمت بیرونی یخچال می‌تواند لژیا برای بطری‌های آب یا چاشنی‌هایی باشد که در طول روز چندین بار از یخچال خارج می‌شوند. این از فضای بیرونی است. فضای داخلی کاربرد‌های خاص خود را دارد و به سه قسمت مختلف تقسیم می‌شود. در قسمت بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

  بخش‌ها و محفظه‌های کاربردی یخچال اسنووا

  هرچه تقسیم‌بندی‌های کاربردی در یخچال بیشتر باشد، فضای آن سازماندهی می‌شود. اسنوا در مدل یخچال گالری سه محفظه مجزا قرار داده است

  محفظه پخت‌و‌پز

  غذا‌های خام و پخته در محفظه پخت قرار می‌گیرند که به‌عنوان مواد اولیه برای غذا‌های رنگارنگ استفاده می‌شود.

  کوپه خانواده

  این محفظه مربوط به غذا‌هایی است که روزانه استفاده می‌شود. مانند تنقلات، شیر، لبنیات و غیره.

  محفظه کودک

  اما محفظه کودک متعلق به کوچولو‌های دوست‌داشتنی است و از درب سوم یخچال می‌توان به آن دسترسی داشت. در‌واقع این محفظه برای قرار دادن پاستیل، شکلات و تنقلات محبوب کودکان بسیار مناسب است.

  وقتی سرما راه گریزی ندارد

  بستن بازو در یخچال یکی از تفریحات ابدی و ابدی افراد در خانه‌نشینی بوده و هست. به ما نگویید که بدون هیچ هدفی به سمت یخچال نروید و در را چند بار باز کنید، باور نمی‌کنیم. طراحان هنگام شروع به طراحی ظاهر و بخش‌های فنی هر محصول به شرایط موجود فکر می‌کنند و رفتار‌ها، نیاز‌ها و عادات مشتریان خود را در نظر می‌گیرند. به همین دلیل با توجه به اینکه ممکن است یخچال در طول روز چندین بار باز شود، ویژگی مهمی به نام خنک کننده فلزی برای یخچال گالری در نظر گرفته شده است. اما خنک کننده فلز چیست؟

  خنک کننده فلزی در یخچال گالری اسنووا

  خنک‌کننده فلزی مانعی فلزی است که از خروج سرما جلوگیری می‌کند و با بازتاب سرما به داخل یخچال، هم مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و هم باعث خنک شدن بیشتر بطری‌های نوشیدنی در محفظه دسترسی سریع می‌شود.

  بررسی ویژگی‌های فنی یخچال اسنوا گالری

  در این قسمت می‌خواهیم از ویژگی‌های فنی یخچال اسنوا گالری برای شما بگوییم. هر یک از این ویژگی‌ها به رفع نیاز‌های مهم شما در استفاده از یخچال کمک می‌کند و همگی آخرین فناوری‌های روز دنیا در تولید یخچال می‌باشند. اسنوا با پیش‌بینی نیاز مشتریان و با استفاده از بهترین و جدید‌ترین فناوری‌ها، راهکار‌هایی را در یخچال گالری خود ارائه کرده است که مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار‌گرفته است.

  با خنک کننده هوشمند، همه‌چیز جدید است

  خنک کننده هوشمند نوعی فناوری است که گردش هوای سرد را در یخچال یکپارچه می‌کند. یعنی هوا به کمک سنسور‌های هوشمند در قسمت‌های مختلف محصول به طور یکنواخت به گردش در می‌آید و تمام مواد داخل یخچال را می‌پوشاند. در سیستم خنک کننده هوشمند، شش حسگر هوشمند تشخیص دما در یخچال Snowa Gallery قرار داده شده است که خنک کننده یکنواختی را در یخچال ایجاد می‌کند. بنابراین غذا در دمای مناسب، تازه و سالم باقی می‌ماند. نه‌تنها خنک کننده هوشمند است، بلکه خنک کننده چندگانه هوا نیز به فناوری قبلی کمک می‌کند و به گردش بهتر و تازه نگه‌داشتن غذا کمک می‌کند.

  فیلتر سه‌گانه یخچال گالری اسنووا

  در یخچال گالری اسنوا یک خوشبوکننده قوی وجود دارد که با فیلتر کردن بو‌های سه لایه، از نوشیدن آب با خاطره سبزی دیشب یا مزه ماست یاد پیاز سالاد شیرازی جلوگیری می‌کند. رفع بو‌های نا‌مطبوع حرف اول و آخر دئودورانت قوی اسنوا با فیلتر سه‌گانه یا به قول خارجی‌ها (Triple Filtering) است.

  محفظه مواد پروتئینی

  محفظه‌ای در یخچال گالری اسنووا وجود دارد که می‌تواند با حفظ دمای هوا در ٤ درجه، گوشت و سایر مواد پروتئینی را برای چند ساعت تازه و سالم نگه دارد. بنابراین، اگر تمایلی به مراقبت از گوشت و مرغی که به‌تازگی خریداری کرده‌اید ندارید یا می‌خواهید گوشت را تا زمان پخت تازه نگه دارید و چند ساعت بعد به سراغ آن بروید، روی محفظه پروتئین یا (منطقه چیلر) حساب کنید.

  کمپرسور اینور‌تر دیجیتال

  یخچال‌ها روز‌به‌روز قوی‌تر می‌شوند و مانند ربات‌های هوشمندی شده‌اند که ریاضیات را درک می‌کنند و به مصرف انرژی در طراحی خود اهمیت می‌دهند. حرف حساب چیست؟ ذخیره انرژی. در یخچال Snowa Gallery با وجود کمپرسور دیجیتال اینور‌تر مصرف برق کاهش می‌یابد. صدا‌های معمول یخچال و فریزر‌ها که به نظر می‌رسد هر‌چند ساعت یکبار لولای آنها می‌شکند، وجود ندارد. از وجود آبسردکن با قابلیت تصفیه آب و یخ‌سازی اتوماتیک این یخچال به شما نمی‌گوییم. معروف است که محصولی با این همه ویژگی ناب و تازه به چنین ویژگی‌های تکراری و کلیشه‌ای نیز مجهز است.

  در پایان

  یخچال اسنوا گالری برای آسودگی خیال مصرف‌کنندگان با خواسته‌ها و نیاز‌های مختلف به بازار آمده است. زیرا هم از نظر فنی قوی ظاهر شده است و هم از نظر زیبایی و طراحی. طراحی کاربردی و امکانات مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا از‌جمله خنک کننده هوشمند، فیلتر‌های سه‌گانه و کمپرسور دیجیتال اینور‌تر، یخچال اسنوا گالری را به گزینه‌ای درجه یک برای مشتریان تبدیل کرده است. اکنون می‌توانید با خیال راحت روی یک برند ملی حساب کنید که نیاز‌های شما را بهتر از هر سازنده دیگری در جهان می‌شناسد.

   
  حسین
  دوشنبه 23 آبان 1401 - 19:06
  بازدید : 688
  برچسب‌ها :

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 61
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه