به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

پر مخاطب ها

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  در این مطلب از یخچال اسنوا گالری برای شما گفته‌ایم. چه ویژگی‌هایی دارد و آیا این محصول مناسب شماست و ارزش خرید دارد یا خیر. با اصیل بخرید بمانید برای اکثر افراد، خرید یخچال با پرسیدن و تحقیق در مورد ظرفیت و ویژگی‌های فنی آن شروع می‌شود، اما نکته مهم بعدی چیزی نیست جز : طراحی یخچال! زمانی که در انتخاب یک برند خوب و قابل اعتماد احساس راحتی می‌کنیم، سراغ بررسی ویژگی‌های ظاهری و طراحی محصول می‌رویم. در مورد وسیله‌ای مانند یخچال، بسیار مهم است که تقسیم‌بندی‌ها، طراحی درب و قسمت‌های مختلف اساسی و کاربردی باشد. این همان چیزی است که برند اسنووا به آن توجه ویژه‌ای دارد. یخچال گالری اسنوا حاصل این طرز تفکر اسنوا است.

  طراحی زیبا و کاربردی یخچال اسنوا گالری

  بسیاری از خریداران در فرآیند خرید محصولاتی مانند لوازم خانگی به ابعاد فنی توجه بیشتری دارند. برخی فقط به‌دنبال ظاهر هستند و حاضرند هر هزینه‌ای را بپردازند تا محصولی را که از نظر ظاهری بیشتر به آن‌ها می‌آید، بپردازند و حتی ممکن است کاربرد‌ها و نکات فنی را نادیده بگیرند. در هر صورت اگر قصد خرید یخچال دارید، مدل یخچال اسنوا گالری انتخاب خوب و رضایت‌بخشی برای شماست. این مدل از یخچال اسنوا هم از نظر فنی قوی است و هم از نظر زیبایی و طراحی کاربردی. بگذارید به شما بگوییم وقتی از طراحی جذاب و مناسب صحبت می‌کنیم دقیقا منظورمان چیست.

  یخچال ایر گالری دارای تمامی مواد غذایی می‌باشد

  همانطور که می‌دانید مدل‌های متنوعی از برند‌های مختلف یخچال در بازار وجود دارد، اما واقعیت این است که یک نکته مهم در طراحی اکثر این یخچال‌ها مغفول مانده است و آن تقسیم‌بندی مناسب برای هر دسته از مواد غذایی است! حتما تا‌به‌حال تصاویر کلیشه‌ای از مرغ، تخم مرغ، کیک و... را در قفسه‌های یخچال دیده‌اید. تصاویری که قرار است راهنمای چیدمان باشد. این عکس‌ها در قسمت‌های مختلف هر یخچال در بیشتر موارد راهنمایی کاربردی نیستند. در‌واقع برای اینکه یخچالی مرتب و مرتب داشته باشیم و همه مواد در جای مخصوص خود بنشینند، به طرح‌های دقیق‌تری نیاز است. هر نوع غذا مدت زمان ماندگاری و شرایط نگهداری خاص خود را دارد و شکل و ترکیب آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. همچنین نیاز است که بر اساس همه اینها و البته نیاز و دفعات دسترسی در قسمت‌های مختلف یخچال مستقر شوند.

  طراحان یخچال گالری با درک همه این موارد، تقسیم‌بندی یخچال را بهینه کرده‌اند : تقسیم خارجی و داخلی فضای یخچال؛ قسمت داخلی را به سه قسمت مختلف تقسیم کنید.

  منظور از تقسیم بیرونی و داخلی فضای یخچال چیست؟

  فرض کنید در یخچال را باز می‌کنید و با انبوهی از مواد غذایی روبرو می‌شوید. در این لحظه چه احساسی دارید؟ گیج نشدی؟ برای رفع این مشکل طراحان یخچال گالری اسنوا دو فضای بیرونی و داخلی را برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند. یعنی بر اساس ماهیت و تعداد دفعات استفاده می‌توانید مواد غذایی را در هر دو قسمت بیرونی و داخلی در یخچال قرار دهید. در فضای داخلی یخچال شاهد تقسیم‌بندی‌های مناسبی هستیم که نظم و دسترسی به مواد مختلف را ساده می‌کند. محصول گالری اسنوا دارای درب سومی است که باز می‌شود تا دسترسی به مجموعه‌ای از مواد غذایی را برای شما آسان‌تر کند. یعنی وقتی در سوم را باز می‌کنید به عمق یخچال دسترسی نخواهید داشت بلکه با قسمت‌هایی روبرو می‌شوید که می‌توانید موادی را که معمولا در طول روز زیاد استفاده می‌شود در آنجا قرار دهید. همین ویژگی است که اجازه نمی‌دهد مواد غذایی خام یا به‌طور‌کلی موادی که قرار نیست بارها در طول روز سراغشان بروید، با قفل شدن در یخچال خراب و متاثر شوند. قسمت بیرونی یخچال می‌تواند لژیا برای بطری‌های آب یا چاشنی‌هایی باشد که در طول روز چندین بار از یخچال خارج می‌شوند. این از فضای بیرونی است. فضای داخلی کاربرد‌های خاص خود را دارد و به سه قسمت مختلف تقسیم می‌شود. در قسمت بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

  بخش‌ها و محفظه‌های کاربردی یخچال اسنووا

  هرچه تقسیم‌بندی‌های کاربردی در یخچال بیشتر باشد، فضای آن سازماندهی می‌شود. اسنوا در مدل یخچال گالری سه محفظه مجزا قرار داده است

  محفظه پخت‌و‌پز

  غذا‌های خام و پخته در محفظه پخت قرار می‌گیرند که به‌عنوان مواد اولیه برای غذا‌های رنگارنگ استفاده می‌شود.

  کوپه خانواده

  این محفظه مربوط به غذا‌هایی است که روزانه استفاده می‌شود. مانند تنقلات، شیر، لبنیات و غیره.

  محفظه کودک

  اما محفظه کودک متعلق به کوچولو‌های دوست‌داشتنی است و از درب سوم یخچال می‌توان به آن دسترسی داشت. در‌واقع این محفظه برای قرار دادن پاستیل، شکلات و تنقلات محبوب کودکان بسیار مناسب است.

  وقتی سرما راه گریزی ندارد

  بستن بازو در یخچال یکی از تفریحات ابدی و ابدی افراد در خانه‌نشینی بوده و هست. به ما نگویید که بدون هیچ هدفی به سمت یخچال نروید و در را چند بار باز کنید، باور نمی‌کنیم. طراحان هنگام شروع به طراحی ظاهر و بخش‌های فنی هر محصول به شرایط موجود فکر می‌کنند و رفتار‌ها، نیاز‌ها و عادات مشتریان خود را در نظر می‌گیرند. به همین دلیل با توجه به اینکه ممکن است یخچال در طول روز چندین بار باز شود، ویژگی مهمی به نام خنک کننده فلزی برای یخچال گالری در نظر گرفته شده است. اما خنک کننده فلز چیست؟

  خنک کننده فلزی در یخچال گالری اسنووا

  خنک‌کننده فلزی مانعی فلزی است که از خروج سرما جلوگیری می‌کند و با بازتاب سرما به داخل یخچال، هم مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و هم باعث خنک شدن بیشتر بطری‌های نوشیدنی در محفظه دسترسی سریع می‌شود.

  بررسی ویژگی‌های فنی یخچال اسنوا گالری

  در این قسمت می‌خواهیم از ویژگی‌های فنی یخچال اسنوا گالری برای شما بگوییم. هر یک از این ویژگی‌ها به رفع نیاز‌های مهم شما در استفاده از یخچال کمک می‌کند و همگی آخرین فناوری‌های روز دنیا در تولید یخچال می‌باشند. اسنوا با پیش‌بینی نیاز مشتریان و با استفاده از بهترین و جدید‌ترین فناوری‌ها، راهکار‌هایی را در یخچال گالری خود ارائه کرده است که مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار‌گرفته است.

  با خنک کننده هوشمند، همه‌چیز جدید است

  خنک کننده هوشمند نوعی فناوری است که گردش هوای سرد را در یخچال یکپارچه می‌کند. یعنی هوا به کمک سنسور‌های هوشمند در قسمت‌های مختلف محصول به طور یکنواخت به گردش در می‌آید و تمام مواد داخل یخچال را می‌پوشاند. در سیستم خنک کننده هوشمند، شش حسگر هوشمند تشخیص دما در یخچال Snowa Gallery قرار داده شده است که خنک کننده یکنواختی را در یخچال ایجاد می‌کند. بنابراین غذا در دمای مناسب، تازه و سالم باقی می‌ماند. نه‌تنها خنک کننده هوشمند است، بلکه خنک کننده چندگانه هوا نیز به فناوری قبلی کمک می‌کند و به گردش بهتر و تازه نگه‌داشتن غذا کمک می‌کند.

  فیلتر سه‌گانه یخچال گالری اسنووا

  در یخچال گالری اسنوا یک خوشبوکننده قوی وجود دارد که با فیلتر کردن بو‌های سه لایه، از نوشیدن آب با خاطره سبزی دیشب یا مزه ماست یاد پیاز سالاد شیرازی جلوگیری می‌کند. رفع بو‌های نا‌مطبوع حرف اول و آخر دئودورانت قوی اسنوا با فیلتر سه‌گانه یا به قول خارجی‌ها (Triple Filtering) است.

  محفظه مواد پروتئینی

  محفظه‌ای در یخچال گالری اسنووا وجود دارد که می‌تواند با حفظ دمای هوا در ٤ درجه، گوشت و سایر مواد پروتئینی را برای چند ساعت تازه و سالم نگه دارد. بنابراین، اگر تمایلی به مراقبت از گوشت و مرغی که به‌تازگی خریداری کرده‌اید ندارید یا می‌خواهید گوشت را تا زمان پخت تازه نگه دارید و چند ساعت بعد به سراغ آن بروید، روی محفظه پروتئین یا (منطقه چیلر) حساب کنید.

  کمپرسور اینور‌تر دیجیتال

  یخچال‌ها روز‌به‌روز قوی‌تر می‌شوند و مانند ربات‌های هوشمندی شده‌اند که ریاضیات را درک می‌کنند و به مصرف انرژی در طراحی خود اهمیت می‌دهند. حرف حساب چیست؟ ذخیره انرژی. در یخچال Snowa Gallery با وجود کمپرسور دیجیتال اینور‌تر مصرف برق کاهش می‌یابد. صدا‌های معمول یخچال و فریزر‌ها که به نظر می‌رسد هر‌چند ساعت یکبار لولای آنها می‌شکند، وجود ندارد. از وجود آبسردکن با قابلیت تصفیه آب و یخ‌سازی اتوماتیک این یخچال به شما نمی‌گوییم. معروف است که محصولی با این همه ویژگی ناب و تازه به چنین ویژگی‌های تکراری و کلیشه‌ای نیز مجهز است.

  در پایان

  یخچال اسنوا گالری برای آسودگی خیال مصرف‌کنندگان با خواسته‌ها و نیاز‌های مختلف به بازار آمده است. زیرا هم از نظر فنی قوی ظاهر شده است و هم از نظر زیبایی و طراحی. طراحی کاربردی و امکانات مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا از‌جمله خنک کننده هوشمند، فیلتر‌های سه‌گانه و کمپرسور دیجیتال اینور‌تر، یخچال اسنوا گالری را به گزینه‌ای درجه یک برای مشتریان تبدیل کرده است. اکنون می‌توانید با خیال راحت روی یک برند ملی حساب کنید که نیاز‌های شما را بهتر از هر سازنده دیگری در جهان می‌شناسد.

   
  حسین
  دوشنبه 23 آبان 1401 - 19:06
  بازدید : 687
  برچسب‌ها :

  چرا وردپرس تا این حد محبوب می باشد ؟

  پس از پی بردن به استفاده زیاد کاربران از وردپرس، ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چرا اینقدر وردپرس محبوب است؟ پس بیایید دلایل موفقیت وردپرس را بررسی کنیم :

  شاید دیدگاه کلی این باشد که سیستم وردپرس یک ابزار وبلاگ نویسی بسیار ساده است، با این حال، بسیار باید به شما بگیم که وردپرس واقعا بیشتر از این حرفا است اما با توجه به اینکه وردپرس رایگان است و یک پروژه متن باز است، به هر کسی اجازه می دهد کد آن را مطابق میل خود بهبود و ویرایش کند. همچنین دارای هزاران افزونه رایگان، قالب، ویجت ها و ابزارهای دیگر است که به شما کمک می‌کند تا به راحتی یک سایت را با بهترین کیفیت ممکن ایجاد نمایید.

   

  همه این ویژگی‌ها به شما امکان می‌دهند هر نوع وب‌سایتی را ایجاد کنید، از وبلاگ‌های ساده، وب‌سایت‌های شخصی یا نمونه کارها، از فروشگاه‌های الکترونیکی، پایگاه‌های دانش یا سایت های شغل یابی.

  عامل دیگر این است که وردپرس کاملا رایگان است و از تمامی پلتفرم های میزبانی با PHP و MySQL پشتیبانی می کند. علاوه بر این، این CMS به طور مداوم با نسخه های جدید به روز می شود که امنیت را بهبود می بخشد، این بروزرسانی ها شامل ویژگی های جدید و بهبود عملکرد کلی نیز می شود.

  آخرین موردی که میتوانیم برای شما در این بخش نام ببریم که میتواند کم اهمیت نیز نباشد ، وجود یک انجمن پشتیبانی بسیار بزرگ و قوی است که باعث شده وردپرس دارای یک انجمن بزرگ با انجمن ها و بحث های اختصاصی در سراسر اینترنت باشد. حجم داده های موجود و هزاران آموزش وردپرس نیز سیستم وردپرس را به یکی از ساده ترین سیستم های مدیریت محتوا تبدیل کرده است.

  آیا به وردپرس به تنهایی میتواند به ما در سایت وبسایت کمک کند ؟

  قبل از اینکه به موضوع اصلی بپردازیم ، بر اساس مورد بالایی که به آن اشاره کردیم ، یکی از دلایل محبوبیت وردپرس داشتن هزاران افزونه ، قالب و ابزارک ها می باشد که به ما کمک می کند بتوانیم یک سایت با امکانات حرفه ای داشته باشیم.

  ولی اینکه به تنهایی با وردپرس و بدون استفاده از افزونه و قالب میتوان باز یک سایت حرفه ای مانند دیجی کالا طراحی کرد ؟

  پاسخ این سوال که آیا بدون استفاده از قالب های حرفه ای و یا افزونه می توان یک سایت حرفه ای یا فروشگاهی مانند دیجی کالا طراحی کرد ، میتواند گفت هم بله و هم خیر.

  به صورت کلی زمانی میتوانید بدون استفاده از امکانات جانبی وردپرس اقدام به طراحی سایت حرفه ای در وردپرس نمایید که به کدنویسی اختصاصی مانند HML – CSS – PHP آشنایی کافی داشته باشید و در صورتیکه هیچ آشنایی به این موارد ندارید ، بهترین و راحترین راه حل استفاده از افزونه و قالب های آماده می باشد.

  تاپ وردپرس یکی از بهترین منابع آموزشی وردپرس

  در سایت تاپ وردپرس ما تمامی آموزش های مورد نیاز شما برای طراحی یک سایت فروشگاهی یا سایت شرکتی از صفر تا صد را بدون نیاز به دانش کدنویسی به شما عزیزان آموزش داده ایم.

  آموزش المنتور تاپ وردپرس : طراحی صفحات سایت بدون کدنویسی

  با توجه به توضیحاتی که در رابطه با نقش افزونه و قالب ها در وردپرس اشاره کردیم ، یکی از این افزونه های محبوب و بسیار کاربردی در طراحی سایت در ورپرس ، افزونه صفحه ساز المنتور می باشد.

   

  با ورود به سایت تاپ وردپرس یکی از آموزش های جامعی که در ایران میتوانید پیدا کنید؛ آموزش المنتور تاپ وردپرس می باشد که که به صورت رایگان از صفر تا صد و از مرحله نصب افزونه المنتور گرفته یا ساخت صفحاتی مانند صفحه محصول ، صفحه حساب کاربری ، هدر سایت و همچنین ساخت فوتر با المنتور را به شما عزیزان آموزش داده ایم.

  آموزش ووکامرس : ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس

  یکی دیگر از افزونه های بسیار بسیار محبوب در وردپرس که به شما کمک میکند وبسایت وردپرسی خود را به یک فروشگاه اینترنتی همه فن حریف تبدیل نمایید.

  افزونه ووکامرس یک افزونه فروشگاه ساز حرفه ای است که به شما این امکان را میدهد که سایت وردپرسی خود را به سیستم فروش آنلاین محصولات با داشتن امکاناتی از قبیل سیستم حسابداری و انبارداری ، سیستم اطلاع رسانی پیامکی و همچنین با قابلیت اتصال به درگاه پرداخت آنلاین مجهز نمایید.

  با آموزش ووکامرس تاپ وردپرس که به صورت رایگان و جامع از نحوه نصب افزونه ووکامرس گرفته تا بخش مربوط به حمل و نقل ، افزودن محصول و همچنین افزودن درگاه پرداخت را به صورت ویدئویی برای شما عزیزان آماده کردیم تا بهترین استفاده را در ساخت فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید.

  آموزش رنک مث : سئو سایت وردپرسی

  اگر در رابطه با سئو آشنایی داشته باشید حتما متوجه شده اید که داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق بدون سئو آن را نمی‌توان تصور کرد.

  سئو یکی از مهمترین اقدامات پس از راه اندازی سایت می باشد تا بتوانید با کمک آن کسب و کار خود را در نتایج گوگل به کاربران نمایش دهید و سپس همین کاربران را به مشتریان دائمی خود تبدیل نمایید.افزونه سئو رنک مث یکی از همین افزونه های محبوب در این زمینه در وردپرس می باشد که به شما کمک میکند تا مطالب سایت و محصولات فروشگاه را به بهترین نحو بر اساس اصول سئو منتشر نمایید.

   

  در سایت تاپ وردپرس یک دوره جامع آموزش رنک مث وجود دارد که شما میتوانید با ورود به آن آموزش از 0 تا 100 نحوه سئو یک مطلب و یا محصول را یاد بگیرید.

  در آکادمی آموزشی تاپ وردپرس چه خدمات و آموزش های دیگری ارائه می شود ؟

  در آکادمی تاپ وردپرس شما علاوه بر دسترسی به آموزش هایی که در بالا به آن اشاره کردیم به جدیدترین آموزش های این سیستم مدیریت محتوا از قبیل آموزش امنیت وردپرس ، افزایش سرعت و همچنین نحوه رفع مشکلات احتمالی وردپرس دسترسی خواهید داشت.

  راه اندازی فروشگاه اینترنتی در وردپرس با کمک آموزش ووکامرس

  اگر به فکر راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هستید اما اطلاعاتی از نحوه انجام آن ندارید، این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس در وردپرس سایت خود را به یک فروشگاه آنلاین تبدیل کنید.

  اگر با وردپرس نیز آشنایی ندارید می‌توانید با مراجعه به سایت تاپ وردپرس در رابطه با این سیستم مدیریت محتوای رایگان که جهت ساخت سایت کاربرد دارد به صورت کامل مقالات آموزشی را مطالعه نمایید.

   

  راه اندازی فروشگاه اینترنتی در وردپرس با کمک آموزش ووکامرس

   

  علاوه بر این، با استفاده از بخش آموزش ووکامرس ، می توانید آموزش گام به گام ووکامرس را مشاهده کنید و با استفاده از این فرآیند به راحتی سایت فروشگاهی خود را ایجاد کنید. با ایجاد فروشگاه اینترنتی می توانید با مشتریان خود در شهرهای دیگر ارتباط برقرار کرده و مشتریان زیادی را از سراسر دنیا جذب کنید. با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس، می توانید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید و محصولات خود را در آنجا بفروشید و از این طریق کسب و کار خود را ارتقا دهید و مشتریان جدیدی پیدا کنید.

  ووکامرس چیست؟

  در پاسخ به این سوال که ووکامرس دقیقا چیست، می توان گفت که ووکامرس یا همان woocommerce یک افزونه فروشگاه ساز وردپرس است که با استفاده از آن می توانید یک فروشگاه قدرتمند بسازید و محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

  ووکامرس در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. قالب های زیادی برای این کار ایجاد شده و افزونه های زیادی برای آن کدگذاری شده است. بنابراین، اگر می خواهید سایت فروشگاهی خود را با ووکامرس راه اندازی کنید، اصلا نگران محدودیت های آن نباشید، زیرا به جرات می توان گفت که هیچ محدودیتی سر راه شما نیست!

  آنچه باید در مورد بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک در سال 2022 بدانید!

  همانطور که می‌دانید دنیای تجارت الکترونیک و فروش آنلاین همچنان در حال رشد است. امروزه حدود 24 میلیون سایت تجارت الکترونیک وجود دارد. ووکامرس به عنوان یکی از پیشروترین پلتفرم های تجارت الکترونیک در جهان شناخته شده است. درواقع بیش از 27 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد و تقریباً 13 درصد از تمام سایت های فروشگاهی در اینترنت با استفاده از این افزونه فروشگاه ساز ساخته شده اند.

  چرا از ووکامرس استفاده کنیم ؟

  با کمک ووکامرس می‌توانید محصولات فیزیکی و دیجیتالی خود را بفروشید و به طور کامل مدیریت کنید. شما 100 درصد امکان کنترل تمام اطلاعات فروشگاه، پشتیبانی در حالت نسخه موبایل و… را خواهید داشت.ووکامرس به گونه‌ای زیبا طراحی شده و کاربرپسند است که در حال حاضر 59 درصد از فروشگاه‌های اینترنتی را به خود اختصاص داده است که با مشاهده آموزش ووکامرس در سایت تاپ وردپرس به راحتی میتوانید اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی در وردپرس نمایید.

  ویژگی های افزونه فروشگاه ساز ووکامرس چیست؟

  •  پشتیبانی از تمامی افزونه های سئو وردپرس

  •  تعریف مجزا از مدل ها برای قسمت های مختلف محصولات

  • گزارش گیری هوشمند و دقیق از نظرات و دیدگاه های مشتریان در مورد محصولات استفاده کنید

  •  قابلیت اتصال به سامانه پست ایران

  •  کاملا فارسی سازی شده برای سهولت استفاده توسط کاربران فارسی زبان

  •  سیستم مدیریت انبار هوشمند

  •  مشاهده کامل جزئیات فروش

  امروز فروش خود را با ووکامرس امکان پذیر کنید

  اکنون که تمام ویژگی های ووکامرس را بررسی کردیم و فهمیدیم ووکامرس چیست، فکر می کنم شما نیز تشویق به استفاده از این فروشگاه ساز شوید. برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی، داشتن شرایط زیر کافی است:

  1. .انتخاب یک نام دامنه برای فروشگاه خود

  2. .سفارش یک هاست (فضای میزبانی )

  3. .نصب وردپرس بر روی هاست

  4. .نصب افزونه ووکامرس

  5. .انتخاب یک قالب فروشگاهی حرفه ای

  6. .نصب افزونه های ضروری و ویژه

  قدم اول : انتخاب یک نام ( دامنه ) برای فروشگاه اینترنتی خودتان

  نام دامنه آدرس فروشگاه دائمی در اینترنت است، به عنوان مثال digikala.com، که برای تهیه چنین نامی می‌بایست با مراجعه به سرویس دهنده های فروش دامنه اقدام به تهیه آدرس فروشگاه اینترنتی خود نمایید.

  قدم دوم : چطور یک هاست مناسب برای سایت خود تهیه نماییم

  شما در زمان انتخاب هاست دقت لازم را داشته باشید چون قرار است فروشگاه اینترنتی شما بر روی آن نصب شود و هر چقدر یک فضای میزبانی (هاست ) مطمئنی داشته باشید، خیال شما از پایداری و نگهداری فروشگاه اینترنتی راحت است .مواردی از قبیل کیفیت مناسب هاست ، تیم پشتیبانی قوی و 24 ساعته ، اعتبار سرویس دهنده و مجوز های آن از الویت های اصلی قبل از تهیه هاست می باشد.

  قدم سوم : نصب سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هاست

  پس از انتخاب یک دامنه و هاست مناسب برای فروشگاه اینترنتی خود که قرار است با ووکامرس راه اندازی نمایید ، به مرحله نصب وردپرس خواهید رسید که با کمی جستجو در اینترنت می‌توانید لیست بسیار بالایی از سایت هایی را مشاهده نمایید که به صورت جامع مراحل نصب وردپرس در هاست را آموزش داده اند.

  همچنین با ورود به سایت تاپ وردپرس و بخش مربوط به آموزش ووکامرس، شما دسترسی به تعداد بسیار زیادی مطالب و ویدئو های آموزشی از قبیل نصب وردپرس در هاست های مختلف به همراه مدیریت وردپرس را مشاهده خواهید کرد.

  قدم چهارم : افزونه فروشگاه ساز ووکامرس را نصب کنید.

  در این مرحله، شما یک سایت وردپرس کارآمد، ولی کاملا ابتدایی خواهید داشت. شما اساسا یک سایت خام تا اینجای کار دارید. در این مرحله کاری که باید انجام دهید، نصب افزونه ووکامرس جهت تبدیل سایت خود به یک فروشگاه اینترنتی می باشد.

  افزونه فروشگاه ساز ووکامرس را نصب کنید.

   

  در نظر داشته باشید که با ورود به سایت تاپ وردپرس و بخش آموزش ها ، شما دسترسی به آموزش جامع و رایگانی در ووکامرس دسترسی خواهید داشت که از صفر تا صد ووکامرس را به صورت رایگان آموزش داده شده است.از چگونگی نصب ووکامرس در وردپرس تا نحوه تنظیم درگاه پرداخت و همچنین اتصال سیستم حمل و نقل و غیره…. را به صورت ویدئویی در اختیار شما قرار گرفته است.

  قدم پنجم : چطور یک قالب فروشگاهی مناسب تهیه نماییم.

  تا اینجای کار سایت و فروشگاه اینترنتی شما آماده فروش محصول می‌باشد و می‌توانید محصولات خود را برای فروش در سایت قرار دهید.

  ولی یک مشکلی وجود دارد و آن هم ظاهر نه‌چندان مناسب فروشگاه اینترنتی شما می‌باشد که با ووکامرس ساخته اید. در واقع در حال حاضر فروشگاه شما فقط یک ظاهر ساده دارد و ممکن است این ظاهر ساده مشتری شما جهت خرید و بررسی محصولات ترغیب نکند.

  جهت رفع این کمبود می بایست از یک قالب فروشگاهی حرفه ای که با فروشگاه ساز ووکامرس سازگری مناسبی داشته باشند استفاده نمایید. قالب هایی نظیر وودمارت ، فلت سام جز قالب های پرطرفدار فروشگاهی در ایران می باشند.

  قدم ششم : فروشگاه ما نیاز به چه افزونه های ضروری دارد ؟

  پس از اینکه ظاهر فروشگاه شما نیز با نصب قالب تکمیل شد و محصولات خود را نیز اضافه کرده اید افزونه هایی از قبیل افزونه سئو مانند ( یواست سئو یا رنک مث ) ، افزونه های بهینه سازی سرعت لود مانند ( WP-Rocket ) و همچنین افزونه های امنیتی مانند ( آیتم سکوریتی یا وردفنس ) را جزء اولویت های اصلی پس از راه اندازی فروشگاه خود در نظر بگیرید.

  با آموزش ووکامرس تاپ وردپرس در 2 ساعت فروشگاه خود را تکمیل کن.

  بله ، با توجه به توضیحاتی که در بالا به آن اشاره کردیم ، واقعا راه اندازی یک سایت فروشگاهی با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کار سختی نیست چون ما در سایت تاپ وردپرس یک آموزش ووکامرس به صورت جامع و رایگان را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید با خیال راحت و در کمتر از 2 ساعت از تمامی بخش های مهم این افزونه با خبر و نحوه کار با هر بخش را فرا بگیرید.

   

  پشتیبانی وردپرس تاپ وردپرس در کنار شماست

  در صورتیکه در حال حاضر سایت خود را با وردپرس راه اندازی کرده اید ، ما در سایت    https://wptop.irیک سرویس خدمات پشتیبانی وردپرس نیز راه اندازی کرده ایم برای شماها که نیاز دارید به صورت همیشگی به یک پشتیبان سایت دسترسی داشته باشید تا در صورتیکه سایت شما به هر دلیلی دچار خطا یا مشکل فنی شد ، اقدام به برطرف کردن ان نماید.

   

  در سرویس پشتیبانی وردپرس خدماتی از قبیل آپدیت منظم قالب و افزونه ها ، رفع مشکلات ساختاری وردپرس ، رفع مشکلات سئو و همچنین مشاوره سئو نیز به صورت رایگان ارائه می شود تا شما به خیال راحت به فکر توسعه کسب و کار اینترنتی خود باشید و دیگر دغدغه مشکلات احتمال وردپرس را نداشته باشید.

  در آخر در صورتیکه هر گونه سوال یا مشاوره ای در رابطه با راه اندازی کسب و کار آنلاین یا همچنین سوال در رابطه با وردپرس داشته باشید ، میتوانید با شماره های تماس سایت تاپ وردپرس جهت دریافت مشاره رایگان تماس حاصل فرمایید.

   

  منبع اول : telegra

   

  منبع دوم : teletype

   
  حسین
  پنجشنبه 12 آبان 1401 - 22:37
  بازدید : 567
  برچسب‌ها :

   

  C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشیمینمونه آمادهpicsDielectric-Silicone-Grease.jpg

  یکی از روغن‌های صنعتی پرکاربرد، گریس سیلیکونی است که معمولاً با نام گریس دی الکتریک یا گریس عایق الکتریک نیز شناخته می‌شود. این محصول که به منظور روانسازی دسته‌ای از تجهیزات صنعتی همچون پمپ‌ها، شیر‌ها و کمپرسور‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، از ترکیب روغن سیلیکون و ماده‌ای تغلیظ‌کننده تولید می‌شود. در صورتی که شما هم قصد خرید گریس سیلیکونی را دارید، برای انتخاب محصول باکیفیت و مرغوب، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به شما بگوییم گریس سیلیکونی چیست، چه ویژگی‌هایی دارد و موارد کاربرد آن کدام است؟ 

  گریس سیلیکونی چیست و چه مشخصاتی دارد؟ 

  گریس سیلیکونی از دیگر انواع گریس محسوب می‌شود که بر پایه روغن سیلیکونی بوده و با صابون لیتیوم ترکیب شده است. این محصول ضد آب بوده و در محدوده دمایی بالا می‌تواند عملکرد مطلوبی را ارائه دهد. گریس‌های سیلیکونی به دلیل طراحی خاصی که دارند، در هر دو شرایط دینامیک و استاتیک می‌توانند روانکاری مؤثری را از خود نشان دهند و ویژگی‌های خود را در طیف گسترده‌ای از دما‌های مختلف به راحتی حفظ کنند. 

  معمولاً گریس‌های بر پایه سیلیکون را مشابه خمیر‌های سیلیکونی در نظر می‌گیرند، اما این نوع گریس با صابون لیتیوم غلیظ شده است در صورتی که خمیر‌های سیلیکونی به دلیل پراکندگی سیلیس در روغن‌های پلی دی متیل سیلوکسان (PDMS) به وسیله عوامل غلیظ‌کننده تولید می‌شوند. 

  برای اینکه تفاوت بین گریس سیلیکونی و خمیر سیلیکونی را بهتر متوجه شوید، لازم است بدانید که این دو محصول کاملاً باهم متفاوت هستند؛ به این صورت که ساختار شیمیایی و مشخصات فیزیکی خمیر‌های سیلیکونی به دلیل وجود ویژگی‌های چسبندگی و قطره‌ای، این ماده را برای درمان سطوح غیرافقی بسیار مناسب کرده است. این خمیر همچنین می‌تواند برای پوشش عایق الکتریکی، آب‌بندی و به عنوان روانکاری برای کاربرد‌های با اصطکاک کم نیز مورد استفاده قرار بگیرید. 

  در صورتی که گریس بر پایه سیلیکون می‌تواند طیف وسیعی از دما‌ها یعنی از دمای 60- تا 300+ درجه سانتیگراد را در شرایط مختلف فشار و بار تحمل کند. همچنین در برابر شستشوی آب و اتصالات الکتریکی بسیار مقاوم و ایمن بوده و فاقد مواد شیمیایی مضر است. باتوجه به این موضوع مهم‌ترین مشخصات گریس سیلیکون عبارت است از: 

  1. گریس بر پایه سیلیکون در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی را از خود نشان می‌دهد. 

  2. در شرایط شدید دارای عملکرد قابل اعتماد و ثابت است. 

  3. عایق الکتریکی بوده و در سخت‌ترین شرایط غیرخورنده است. 

  4. گریس‌های سیلیکونی بی‌رنگ، سفید و تقریباً شفاف هستند. 

  5. از دیگر مشخصات این محصول قدرت چسبندگی عالی و مقاومت بسیار خوب آن در برابر مواد اسیدی و قیلیایی است. 

  C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشیمیگریس سیلیکونی چیست؟ + ویژگی‌ها و کاربردpicsH137c7daf2ed74c5dbd61fb7cefb40505h.jpg

  گریس سیلیکونی چه ویژگی‌هایی دارد؟ 

  در خصوص ویژگی‌های بارز گریس سیلیکونی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • گریس بر پایه سیلیکون از طول عمر و پایداری بالایی برخوردار است. 

  • این محصول فاقد مواد نفتی است. 

  • مقاومت بالای گریس‌های سیلیکونی در برابر آب و رطوبت باعث شده این محصول در مصارف صنعتی کاربرد‌های زیادی داشته باشد. 

  • غیر قابل اشتعال است. 

  • با تمام لاستیک‌ها و پلاستیک‌ها سازگاری دارد. 

  • در دما‌های بالا از مقاومت زیادی برخوردار است. 

  • گریس‌های سیلیکونی در برابر اکسید شدن از مقاومت زیادی برخوردار هستند. 

  • عایق برق است. 

  • با محیط زیست سازگار است. 

  • این محصول به هیچ عنوان سمی نیست. 

  • از گریس سیلیکونی در غلظت‌ها و مشخصات متفاوت می‌توان به عنوان گریس عایق الکتریک برای مواردی همچون کانکتور‌ها، گریس اورینگ مخصوص اورینگ‌ها، شیر‌ها، گریس مورتور سیلکت و دوچرخه، گریس قطعات ترمز خودرو و ... استفاده می‌شود. 

  C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشیمینمونه آمادهpicsM4-1.jpeg

  موارد کاربرد گریس سیلیکونی چیست؟ 

  در زمینه کاربرد گریس سیلیکونی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • گریس‌های سیلیکونی از خارج شدن برخی از مواد از قطعات دستگاه جلوگیری می‌کنند. 

  • مانع از ورود گرد و خاک و ذرات محیطی به داخل ابزار آلات می‌شود. 

  • اغلب برای روانکاری انواع مختلفی از شیرآلات شیشه‌ای، پلاستیکی و فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

  • از انواع قطعات داخل لاستیک‌ها مراقبت می‌کند. 

  • از تجهیزات در برابر خوردگی و سایش در شرایط سخت محیطی محافظت می‌کند. 

  • این محصول به منظور آب‌بندی قطعات الکتریکی و الکترونیکی به کار برده می‌شود. 

  • مهم‌ترین کاربرد گریس‌های سیلیکونی پوشش و عایق کاری است. 

  • محصولات سیلیکونی به ویژه گریس سیلیکونی به دلیل کارایی بالایی که دارند، می‌توانند بهره‌وری کلی را در مایعات حفاری و جداکننده‌های گاز و نفت بهبود ببخشند و در این زمینه باعث کاهش هزینه‌های تعمیر، نگهداری و خرابی شوند. 

  • این محصول می‌تواند به راحتی در حلال‌های آلی همچون تولوئن، الکل‌های معدنی، زایلن و هیدروکربن‌های کلردار حل شود. 

  • از دیگر موارد کاربرد گریس بر پایه سیلیکون استفاده از آن در تجهیزات دندان پزشکی است. 

  • در شرکت‌های برق از گریس‌های سیلیکونی به منظور روانکاری آرنج‌های قابل جدا‌سازی بر روی خطوطی که باید در دما‌های بالا دارای مقاومت باشند، نیز استفاده می‌شود. 

  • از گریس بر پایه سیلیکون به صورت گسترده به وسیله صنعت لوله کشی در شیرآلات و آب بند استفاده می‌شود. 

  • این ماده ژلاتینی برای انتقال حرارت یا ایجاد ترکیبات گرماگیر در تجهیزات صنعتی کاربرد دارد. 

  در صورتی که می‌خواهید این محصول را خریداری نمایید، برای اطلاع از قیمت گریس سیلیکونی،می‌توانید به وب‌سایت رسمی شرکت آذرشیمی شریفبه آدرس https://azarchemicals.ir/ مراجعه کنید. 

  C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشیمینمونه آمادهpicsMolykote_111_Variant_Image.png

  معرفی گریس سیلیکونی 111

  گریس سیلیکونی 111 از جمله محصولات پرکاربرد است که بر روی سلامت دستگاه تأثیر بسیار زیادی دارد. دارا بودن گسترده دمایی بالا، مقاوم بودن در برابر آب، قابل استفاده در فشار بخار پایین، سازگار بودن با پلاستیک‌ها و الاستومر‌ها از ویژگی‌های مهم این محصول است. همچنین از گریس سیلیکون 111 در موارد زیر استفاده می‌شود: 

  • آب‌بندی و روانکاری تجهیزات فرایند‌های شیمیایی

  • روانکاری انواع شیر‌های پلاگین و کنترلی شیر آب

  • روانسازی تجهیزات تصفیه آب 

  • آب‌بندی و روانکاری تجهیزات تحت فشار، خلأ و تجهیزاتی که تحت شستشوی شدید قرار دارند. 

  • روانکاری تجهیزات دریایی

  اگر قصد دارید در مورد گریس سیلیکونی 111 اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید در خصوص نحوه خرید و قیمت این محصول به وب‌سایت رسمی شرکت آدرشیمی شریفمراجعه نمایید. 

  C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشیمیگریس سیلیکونی چیست؟ + ویژگی‌ها و کاربردpics1036c-b1.jpg

  برای خرید گریس سیلیکونی به کدام شرکت معتبر مراجعه کنیم؟ 

  مواد صنعتی بی‌کیفیت می‌تواند آثار منفی بسیاری را به دنبال داشته باشد و ممکن است در دستگاه‌ها و تجهیزات خرابی‌های جبران ناپذیری را ایجاد کند. در صورتی که قصد خرید گریس سیلیکونی را دارید، بهتر است به شرکت‌های معتبر و باسابقه مراجعه کنید که محصولات باکیفیت و مرغوبی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. در این راستا و به منظور خرید این محصول ما به شما شرکت آذرشیمی شریفرا پیشنهاد می‌کنیم. 

  شرکت آذرشیمی شریفبا فروش انواع روغن‌های صنعتی و گریس سیلیکونی یک خرید مطمئن و راحت را برای شما مشتریان عزیز فراهم می‌کند. این مجموعه از یک گروه حرفه‌ای شامل مدیران و کارشناسان خبره در زمینه انواع روانکار‌های صنعتی، خشک کن‌ها و ... تشکیل شده که هدف اصلی آن برطرف کردن نیاز‌های پتروشیمی‌ها، صنایع و معادن با ارائه محصولات باکیفیت و با توجه به خواسته‌های آن‌ها است. 

  شما عزیزان می‌توانید به منظور خریدگریس سیلیکونی،گریس سیلیکونی 111 یا هر محصول دیگری در این حوزه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت آن‌ها با مشاوران شرکت آذرشیمی شریفدر تماس باشید. فروش گریس سیلیکونی در این شرکت از طریق وب‌سایت اصلی و به صورت اینترنتی برای مشتریان فراهم شده است. چنانچه مایل به خرید آنلاین و اینترنتی این محصول هستید، می‌توانید به آدرسhttp://azarchemicals.ir/product/silicone-grease-111/مراجعه کنید.

   

  حسین
  پنجشنبه 12 آبان 1401 - 22:36
  بازدید : 658
  برچسب‌ها :

  آمار سایت

  آنلاین :
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید هفته گذشته :
  بازدید ماه گذشته :
  بازدید سال گذشته :
  کل بازدید :
  تعداد کل مطالب : 61
  تعداد کل نظرات : 0

  خبرنامه